Nářadí
Společnost ZBIROVIA, a.s. patří po desítky let mezi české výrobce kovaného ručního nářadí určeného pro všechny profesionály a domácí kutily.

Historie výroby sahá až do roku 1860, kdy se ve staré dřevěné kůlně na místě, kde stojí současný výrobní závod, začala psát historie této značky. Naše výrobky můžete najít všude tam, kde se potkává tradice, kvalita, nejpříznivější tvar a funkčnost vycházející z výsledků mnohaletých zkušeností s výběrem těch nejvhodnějších materiálů a technologických postupů.

Veškeré řemeslnické nářadí, kde to určuje technologické zpracování, je kované zápustkově z ušlechtilé uhlíkové oceli třídy 12, nízkolegovaných ocelí třídy 15, ušlechtilé chrom-vanadové oceli 51CrV4 (15 260) nebo materiálů k tomu předepsaných (jejich ekvivalenty podle značení evropské EN 10027, německé DIN, americké ASTM) a v souladu s certifikací jakosti ISO 9001. Vše je pak podtrženo precizním tepelným zpracovaním na požadované parametry tvrdosti a houževnatosti u všech pracovních částí ručního řemeslnického nářadí.

Důsledné dodržování tradičních výrobních postupů odrážející novodobé poznatky v oblasti materiálů, nástrojů a strojního vybavení dává vyniknout preciznímu provedení v té nejvyšší kvalitě u veškerého kovaného ručního řemeslnického nářadí vyráběného pod značkou ZBIROVIA.

Kladiva
Palice
Sekáče a páčidla
Hasáky a kleště siko
Kleště
Motyky, sekery, zahradnické a lesnické nářadí
Nářadí pro klempíře
Nářadí pro stavbu
Kleště štípací pákové
Hasičské sekery
Ostatní nářadí a doplňkový sortiment
Násady
Doprodej skladových zásob
Zbirovia INDUSTRY