Truhlárna

Truhlárna

Truhlářská dílna je součástí výrobního závodu ZBIROVIA, a.s. již více než 20 let a po dohodě nabízí k dispozici své volné výrobní kapacity. Letité zkušenosti našich zaměstnanců truhlářské dílny a její strojní vybavení nám umožňuje nabídnout pestrou škálu výrobků od kuchyňských linek, jejich modernizací, přes výrobu nábytku v základním či tvarově náročnějším provedením, po zahradní nábytek včetně pergol, laviček nebo oplocení. Dosahujeme kvalitních řezů a úprav povrchů u všech výrobků, včetně jejich detailního zpracování.

Nabízíme dodávku finálních výrobků včetně montáže přímo u zákazníka a to vše za použití kvalitního vybavení a nářadí. Výrobky jsou vyráběny v souladu s požadavky zákazníka a jeho nároky na výsledné zpracování, použitý výběr materiálů, kování a dohodnuté kalkulované ceny.

Pro výběr materiálů používáme standardní vzorníky barev, materiálů a dekorů. Preferujeme materiálové vzorníky firem Kronospan, EGGER pro kování, pojezdy a šuplíky od dodavatelů Hettich a Strong prostřednictvím společnosti Demos. Jsme připraveni po dohodě se zákazníkem přizpůsobit veškerý výběr dle jeho přání a cenových možností. Překážkou pro nás není ani práce s přírodním dřevem.

Kuchyňská linka
Rekonstrukce kuchyňské linky
Psací stůl s kontejnerem