Energetik - elektrikář

Požadavky:

  • střední elektro vzdělání s maturitní zkouškou
  • samostatnost, manuální zručnost, kladný a zodpovědný přístup k práci
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou

Pracovní náplň:

  • řízení a organizace v oblasti energetiky celé firmy
  • využití a optimální odběr el. energie a plynu
  • sledování odběru při různém zatížení a grafické vyhodnocení
  • spolupráce na opravách a údržbě rozvodů a zařízení souvisejících s el. energií a plynem
  • návrhy na instalaci nových zařízení souvisejících s energiemi
  • spolupráce se všemi středisky ve firmě
  • elektro opravy strojů
  • asistence při instalaci nových zařízení

Nabízíme:

  • smlovu na dobu neurčitou
  • velice zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu kmenových zaměstnanců
  • odpovídající a motivující mzdové ohodnocení
  • možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesních školení
  • příspěvky na dopravu a stravenky
  • 25 dní dovolené

Termín nástupu ihned.

Pro bližší informace kontaktujte personální oddělení:
ZBIROVIA, a.s., Sládkova 219, 338 08 Zbiroh
tel.: 720 976 228
e-mail: o.pracharova@zbirovia.cz